تعمیرات درب و پنجره | آلومینیومی و UPVC | تعمیر پنجره دوجداره

 • تعمیر پنجره دوجداره

  از مشکل باز شدن پنجره های دوجداره، افتادگی درها و مه آلود شدن شیشه های پنجره، متوجه شوید که آیا شیشه دوجداره شما باید تعمیر یا تعویض شود.

  پنجره دوجداره باید سال ها دوام بیاورد و کیفیت خوبی داشته باشد – این همان کاری است که برای انجام آن طراحی شده است. اما 13 درصد از دارندگان پنجره دوجداره که با آنها صحبت کردیم در 10 سال اول پس از نصب مشکل داشتند. به علاوه، با قدیمی شدن پنجره دوجداره، ممکن است نیاز به تعمیر و در نهایت تعویض داشته باشد.

  اگر در نهایت نیاز به تعویض درب یا پنجره دوجداره خود دارید، در مورد قیمت پنجره دوجداره با ارزان ترین و بهترین برند مارک خوب در سال ۱۴۰۲ بیشتر بدانید.

  تعمیرات پنجره دوجداره

  تعمیر یا تعویض پنجره دوجداره؟

   

  هنگامی که متوجه شدید که پنجره شما آسیب دیده است، چگونه می توانید آنها را تعمیر یا تعویض کنید؟ این عمدتا به این بستگی دارد که پنجره ها چقدر قدیمی هستند و چقدر مایل به خرج هستید. 

  اگر پنجره‌های شما نسبتاً نو هستند و آسیب‌دیدگی آن جزئی است، احتمالاً تعمیر آنها بهترین انتخاب است. یک متخصص مجرب باید بتواند پنجره دوجداره شما را با کمترین زحمت و با قیمت مناسب تعمیر کند. به طور کلی، اگر پنجره های شما کمتر از پنج سال عمر دارند و تا حد زیادی سالم هستند، توصیه می کنیم آنها را تعمیر کنید. 

  از طرف دیگر، ما قویاً پیشنهاد می کنیم که پنجره های قدیمی یا آسیب دیده را تعویض کنید. ممکن است تعمیر آنها ارزان‌تر به نظر برسد، اما تعویض کامل آن را برای مدت کوتاهی به تعویق می‌اندازد. پنجره‌های قدیمی‌تر از نظر حرارتی به اندازه پنجره‌های مدرن کارآمد و بادوام نیستند، بنابراین تعویض آن‌ها عملکرد آن‌ها را به‌طور چشمگیری بهبود می‌بخشد. کاهش قبوض گرمایشی کار اضافی را ارزشمند می کند.

  اگر اخیراً متوجه مشکلی در پنجره دوجداره خود شده اید، به جای درستی آمده اید. ما می توانیم برای هر گونه تعمیر یا تعویض پنجره کمک کنیم، پس چرا امروز با ما تماس نگیرید؟ می‌توانید با ما تماس بگیرید و با یکی از مشاوران متخصص ما صحبت کنید یا یک پیشنهاد آنلاین رایگان و بدون تعهد درخواست کنید .

   

  درباره هزینه تعویض پنجره قدیمی با دوجداره بیشتر بدانید

  چگونه بفهمم پنجره دوجداره من نیاز به تعویض دارد؟

   

  علائمی که نشان می دهد پنجره ها یا درهای دوجداره شما ممکن است نیاز به تعویض داشته باشند عبارتند از:

   

  • پیش نویس
  • نشتی، اجازه ورود آب
  • آنها اجازه می دهند مقدار بیش از حد سر و صدا وارد شود
  • یو پی وی سی در حال زرد شدن است یا چوب در حال ترک خوردن است
  • صدمات قابل مشاهده به خصوص در مهر و موم وجود دارد
  • به سختی باز، بسته و قفل می شوند یا می چسبند
  • آنها اغلب بخار کرده اند، به خصوص بین شیشه های دوجداره.

   

  اگر آنها خیلی گسترده نباشند، برخی از این مشکلات قابل تعمیر هستند. بهتر است با یک متخصص پنجره دوجداره صحبت کنید تا مشخص شود چه چیزی را می توان و چه چیزی را نمی توان تعمیر کرد. به خاطر داشته باشید که نصاب ها ممکن است مایل نباشند مشکلات پنجره دوجداره را که نصب نکرده اند برطرف کنند.

   

  درباره علت بخار زدن پنجره دوجداره چیست؟ بیشتر بدانید

  رایج ترین مشکلات پنجره دوجداره

   

  رایج‌ترین مشکلی که صاحبان پنجره های دوجداره در نظرسنجی ما پس از نصب گزارش کردند، سخت شدن باز یا بسته شدن پنجره‌ها یا درها بود. از هر 10 نفری که مشکل داشتند، سه نفر این را تجربه کردند. همه پنجره های دوجداره خود را در 10 سال گذشته خریداری کرده بودند.

  به دنبال آن پنجره‌ها یا درها به مرور زمان افتادگی  داشتند به طوری که به خوبی کار نمی کنند.

  • 34٪ – باز یا بسته شدن پنجره ها یا درها دشوار می شود
  • 18٪ – پنجره ها یا درها به مرور زمان می افتند به طوری که به خوبی کار نمی کنند
  • 15٪ – قفل ها کار نمی کنند
  • 12% – خرابی درزگیرهای اطراف درها یا پنجره ها
  • 9% – بخار زدن شیشه یا مشکل در تراکم
  • 5% – ترک خوردگی یا خرد شدن شیشه دوجداره

  با اطمینان بیشتر، 77 درصد از مردم گفتند که در 10 سال اول هیچ مشکلی با پنجره دوجداره خود از جمله خرید و نصب آن نداشتند.

   

  درباره 7 مشکل رایج پنجره دوجداره و نحوه حل کردن آنها بدانید

  آیا می توانم پنجره های دوجداره ای را که به سختی باز می شوند یا آویزان شده اند تعمیر کنم؟

   

  مشکلات باز و بسته کردن درها و پنجره ها ممکن است به دلیل موارد زیر باشد:

  • مکانیزم سفت بودن (اگر درها یا پنجره ها لولایی باشند)
  • قفل / دستگیره گیر کرده یا معیوب است
  • لولاها حرکت کرده یا شل شده اند

  در وهله اول، مکانیزم، لولاها، دستگیره‌ها یا مکان‌هایی را که پنجره‌ها یا درها از قاب عبور می‌کنند (مثلاً اگر پنجره‌ها لولایی هستند) روغن کاری کنید تا ببینید آیا این کار کمکی می‌کند یا خیر.

  همچنین می توانید پیچ ​​های تنظیم را برای سفت کردن لولاها یا مکانیسم ها امتحان کنید. اگر فکر می‌کنید اینها به جای آن نیاز به تعویض دارند، با شرکتی که پنجره یا در را از آن خریده‌اید، تماس بگیرید.

  سختی باز شدن پنجره دوجداره یا ریزش یا افتادگی آن نیز می تواند ناشی از آب و هوا باشد. دماهای شدید می توانند باعث انبساط یا جمع شدن قاب شوند و بنابراین پنجره یا درب به نرمی حرکت نمی کند – ممکن است “چسبیده” شود.

  پاک کردن قاب ها با آب سرد گاهی اوقات می تواند به کوچک شدن آنها کمک کند – اما شما نباید این کار را به طور منظم انجام دهید.

  اگر مشکلات شدید نیستند، سعی کنید تا هوای سردتر یا گرم‌تر صبر کنید تا ببینید که آیا خود به خود برطرف می‌شود یا خیر. اما اگر هر یک از این مشکلات پایدار است یا تأثیر قابل توجهی دارد (مثلاً مانع از بستن یا قفل کردن درب شما می شود)، با شرکتی که از آن خریده اید تماس بگیرید.

  چگونه می توانم از شر بخار شیشه خلاص شوم یا بخار زدن شیشه دوجداره خود را از بین ببرم؟

   

  اگر تهویه کافی در خانه یا اتاق وجود نداشته باشد، میعان یا شیشه بخار شده ممکن است رخ دهد. در این صورت حتی شیشه های دوجداره تازه نصب شده نیز می توانند با مشکلاتی مواجه شوند. حتی در برخی موارد می تواند باعث آن شود – خانه ها نیاز به تنفس دارند و اقدامات صرفه جویی در انرژی می تواند باعث شود که تمام رطوبت در داخل به دام بیفتد.

  این می تواند یک مشکل خاص در زمستان باشد، زمانی که هوا سرد و در خانه شما گرم است. رطوبت روی سطوح سرد مانند شیشه جمع می شود.

  برای کاهش آن، اطمینان حاصل کنید که هوای تازه را تا حد امکان وارد اتاق کنید. همچنین می توانید نصب تهویه را در نظر بگیرید – به عنوان مثال آجرهای هوا، استخراج کننده ها یا دریچه های هوا در قاب پنجره ها و درها.

  معمولاً می‌توان دریچه‌های قطره‌ای را به پنجره‌های دوجداره موجود اضافه کرد تا هوای تازه بدون خروج گرمای خانه شما وارد شود. می توانید آن ها را به دلخواه باز و بسته کنید.

  اگر در حال انتخاب پنجره‌های جدید هستید، به جای همه پنجره‌های بزرگ، یک یا دو پنجره کوچک‌تر را نصب کنید – که نمی‌خواهید همیشه آن‌ها را باز کنید.

  همچنین می‌توانید پنجره‌ها و درها را دو حالته کنید: اینها به شما امکان می‌دهند پنجره یا در را کج کنید تا در حالی که آنها را قفل نگه دارید، مقدار کمی هوا وارد شود. برخی از پنجره ها همچنین دارای گزینه ای برای قفل کردن آنها با کمی باز شدن هستند. در راهنمای تحقیق درباره پنجره های دوجداره بیشتر بیاموزید .

  تعمیر و تعویض شیشه بخار زده پنجره دوجداره

  اگر تراکم بین شیشه ها باشد، این نشان می دهد که مهر و موم ها شکسته شده اند یا دیگر به درستی کار نمی کنند. این نباید با شیشه های دوجداره جدید اتفاق بیفتد.

  برخی از شرکت‌ها پیشنهاد می‌کنند شیشه‌های دوجداره بخار زده را سوراخ کنند تا رطوبت داخل آن خارج شود. هر متر مربع شیشه دوجداره ساده حدود 685000 تومان بدون هزینه حمل و نصب قیمت دارد. با این حال، در صورت موفقیت آمیز بودن، احتمالاً یک راه حل کوتاه مدت خواهد بود. یک دوشاخه در شکاف سوراخ شده وارد می شود، اما اغلب پس از شش ماه دوباره شل می شود.

  برای اطلاع از تعمیر درزگیر های یا لاستیک های پوسیده و خراب به خواندن ادامه دهید.

  آیا باید درزگیرهای خراب پنجره دوجداره را تعویض کنم؟

   

  شما می توانید درزگیرهای پنجره یا درب خراب را رها کنید، مگر اینکه باعث ایجاد مشکل در تراکم، کشش یا نشتی شوند.

  دلایل خراب شدن شدن درزگیر عبارتند از:

  • عناصر – به عنوان مثال پروفیل خراب، تاب خورده یا در شرایط بسیار مرطوب منبسط می شود
  • تجمع تراکم روی پنجره – با گذشت زمان، کپک می تواند ایجاد شود و به مهر و موم ها آسیب برساند
  • استفاده از واشر فشار برای تمیز کردن پنجره ها – این می تواند مهر و موم آنها را ضعیف کند

  با این حال، اگر درزگیرهای پنجره شما در چند سال اول پس از ساخت خراب شده باشند، ممکن است به دلیل اشتباه در ساخت یا نصب آنها باشد. به عنوان مثال، ممکن است مواد درزگیر آلوده شده باشد، زمان کافی برای خشک شدن نداشته باشد یا نصب کننده به طور تصادفی آن را سوراخ کرده باشد.

  گاهی اوقات می توان آب بندی پنجره ها را بدون تعویض کل پنجره یا در تعویض کرد. این کار در قاب هایی که درزگیرها (که واشر نیز نامیده می شود) جدا هستند، راحت تر است، نه توکار.

  در جاهایی که مهر و موم به خودی خود قابل تغییر نیست، گاهی اوقات می توان شیشه را به جای کل قاب تعویض کرد. مزیت این کار، در مقایسه با تعویض آب‌بندها، این است که گاز بین شیشه‌ها (که عبور گرما را متوقف می‌کند) نیز بازیابی می‌شود.

  در غیر این صورت، کل پنجره قابل تعویض است. در هر صورت، در اسرع وقت با شرکتی که پنجره دوجداره را از آن خریده اید تماس بگیرید.

  چگونه دستگیره یا قفل پنجره دوجداره را تعمیر کنم؟

   

  اگر مشکل از گرما یا سفت شدن مکانیسم است، نکات بالا را برای خنک کردن یا روغن کاری آن امتحان کنید.

  اگر قفل کاملاً شکسته باشد، ممکن است نتوانید پنجره را باز کنید یا نتوانید آن را قفل کنید. در هر دو مورد، باید قفل را تعویض کنید.

  معمولاً این کار را می توان بدون نیاز به تغییر کل قاب انجام داد.

  بسته به نوع قفل می توانید خودتان آن را تعویض کنید. با این حال، این ممکن است بر مهر و موم تأثیر بگذارد و احتمالاً ضمانت شما را باطل می کند.

  قفل ها نباید بعد از مدت کوتاهی خراب شوند، بنابراین اگر پنجره یا درب شما در ضمانت نامه است، توصیه می کنیم با شرکت تماس بگیرید.

  اگر به جای شرکت نیاز دارید با یک قفل ساز تماس بگیرید، این امر می تواند گارانتی شما را نیز باطل کند. با این حال، اگر یک موقعیت اضطراری بود – شاید در آخر هفته که شرکت بسته بود نمی توانستید درب خود را به طور ایمن قفل کنید – ممکن است بتوانید برای ادعای کالای معیوب و غرامت برای هزینه قفل ساز استدلال کنید.

  آیا می توانم خودم شیشه دوجداره را تعویض کنم؟

   

  شیشه های دوجداره جدید باید قوانین ساختمانی خاصی را رعایت کنند. این باید توسط بخش کنترل ساختمان شورای محلی یا یک نصاب ثبت‌شده در طرح شخص صالح که بتواند کار را خود تأیید کند، تأیید شود.

  بنابراین توصیه نمی شود که شیشه دوجداره خود را خودتان نصب کنید.

  ما همیشه توصیه می‌کنیم از فردی که در یک طرح افراد شایسته ثبت‌نام کرده است استفاده کنید تا مجبور نباشید کنترل ساختمان را درگیر کنید.  سازندگان معتمد بررسی‌های دقیق  را انجام داده‌اند تا اطمینان حاصل کنند که از صلاحیت‌ها و بیمه مناسب برای انجام کارهایی که برای انجام آن استخدام شده‌اند، برخوردار هستند. 

  تعمیر شیشه دوجداره شکسته

  چگونه پنجره دوجداره خود را تعمیر کنیم؟

   

  طبق قانون حقوق مصرف کننده 2015، شما حق دارید شیشه های دوجداره داشته باشید که عبارتند از:

  • با کیفیت رضایت بخش
  • مناسب برای هدف
  • همانطور که توضیح داده شد
  • مجهز به مراقبت و مهارت معقول.

  شرکتی که آن را از آن خریده‌اید باید هر گونه مشکلی را که نشان می‌دهد پنجره‌ها یا درها معیوب هستند، برطرف کند.

  پنجره دوجداره با گارانتی اغلب 10 یا 20 ساله ارائه می شود، اما برخی از شرکت ها ضمانت مادام العمر می دهند. بررسی کنید مال شما چه چیزی را پوشش می دهد و تا کی. به عنوان مثال، برخی از آنها فقط شامل یراق آلاتی هستند که در پنج سال اول پس از نصب ثابت شده اند. برای اطلاعات بیشتر قسمت بعدی را بخوانید.

  اگر مشکلی دارید، اولین قدم این است که با شرکتی که از آن خرید کرده اید تماس بگیرید.

  توصیه می کنیم به محض اینکه متوجه مشکل شدید، تلفنی یا حضوری با ارائه دهنده تماس بگیرید و این موضوع را به صورت کتبی پیگیری کنید. در حالت ایده آل، این باید یک ایمیل یا نامه باشد، نه پیام متنی.

  اگر شرکت کمکی نکند یا مشکل ادامه یابد، داشتن همه چیز به صورت مکتوب، از جمله تصاویر در موارد مرتبط، کار را آسان‌تر می‌کند.

  از شرکت برای تأیید کتبی بخواهید که مشکل را به آن اطلاع داده اید، به علاوه هرگونه توافقی برای رفع آن، از جمله تاریخ ها.

  حدود 62 درصد از کسانی که در پنجره دوجداره خود مشکل داشتند (شامل خرید، نصب و مشکل از آن زمان) به شرکت شکایت کردند. از این تعداد، 57 درصد گفتند که شکایتشان حل شده است.

  آیا پنجره دوجداره من ضمانت دارد؟

   

  پنجره های دوجداره دارای ضمانت هستند – معمولاً 10 یا 20 سال، اگرچه برخی از آنها مادام العمر هستند.

  جزئیات گارانتی خود را بررسی کنید تا ببینید آیا مشکل شما پوشش داده شده است یا خیر. اگر ملکی با پنجره دوجداره خریداری کرده اید، باید جزئیات نصب را از کنترل ساختمان دریافت کرده باشید، به علاوه اطلاعات مربوط به ضمانت آن.

  در مورد اینکه آیا می توانید از ضمانت سازنده استفاده کنید یا نه بیشتر بخوانید .

  اما حتی اگر این مشکل پس از اتمام گارانتی رخ دهد، همچنان توسط قانون حقوق مصرف کننده محافظت می‌شوید . شما باید ثابت کنید که خطا به دلیل نقص در محصول یا نصب رخ داده است (بر خلاف فرسودگی یا کاری که انجام داده اید). گاهی اوقات برای اثبات این موضوع می‌توان با یک متخصص مستقل مانند پنجره ساز تماس گرفت.

  تعمیرات تخصصی انواع درب و پنجره دوجداره آلومینیومی و UPVC

   

  ما با سالها حضور در صنف درب و پنجره و داشتن نیروهای کارآزموده و کار بلد هر گونه مشکل و خرابی در انواع درب و پنجره های تکجداره و دوجداره

  آلومینیومی یا UPVC یا ترمال بریک یا فرم لس را تعمیر و رگلاژ میکنیم

   

  شرح خدمات تعمیرات پنجره دوجداره

   

  • تعمیرات رفع گیر و رگلاژ و رفع مشکلات بوجود امده در هنگام باز و بسته کردن درب و پنجره یو پی وی سی
  • افزودن بازشو به پنجره های فیکس
  • تعمیر و تعویض یراق الات نامرغوب
  • تعویض و اضافه  کردن لولا به درب و پنجره دوجداره
  • تعویض شیشه های نامناسب و شکسته
  • تعمیرات فریم لس و تعویض لولای بازشو
  • تعویض لاستیک (نوار) اطراف پنجره دوجداره
  • تعویض و تعمیر اسپانیولت
  • تعمیر و تعویض دستگیره از کار افتاده پنجره های دوجداره
  • تعویض قفل درب و پنجره دوجداره
  • درزگیری و عایق بندی اطراف پنجره های دوجداره upvc
  • نصب کردن توری الومینیومی رولی ویژه ی پنجره های upvc
  • انجام نظافت و تمیزکاری پنجره ها با بهترین مواد شوینده

   

  درباره تعمیر و رگلاژ پنجره دوجداره در تهران + قیمت ها + هزینه ها کلیک کنید

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  تعمیرات درب و پنجره |  آلومینیومی و UPVC | تعمیر پنجره دوجداره
  برچسب ها:
  ارسال نظر

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.