راهنمای خرید پنجره دوجداره

 • راهنمای انتخاب و خرید پنجره دوجداره

  با مطالعه راهنمای تخصصی ما برای دریافت مظنه، تاکتیک های فروش جانبی و یافتن یک شرکت پنجره دوجداره 

  معتبر، از پرداخت هزینه بیش از حد برای پنجره دوجداره جلوگیری کنید.

   

  راهنمای خرید و انتخاب پنجره دوجداره
  راهنمای خرید و انتخاب پنجره دوجداره

  فروشندگان پنجره دوجداره شهرت مشکوکی دارند. اما دانستن تاکتیک‌های آن‌ها و یک قدم جلوتر بودن به این معنی است که بهای مناسب را به مراتب بیشتر می‌پردازید. 

  به همین دلیل است که ما با کارشناسان و صاحبان خانه صحبت کرده ایم تا راهنمایی های آنها را در مورد چگونگی پیدا کردن شرکت پنجره دوجداره مناسب و دریافت بهترین قیمت دریافت کنیم. می توانید روی لینک های زیر کلیک کنید تا به بخش مورد نظر خود بروید.

  برای اطلاع از هزینه‌های احتمالی پنجره های دوجداره برای خانه‌تان، از راهنمای قیمت پنجره دوجداره ما دیدن کنید . بسته به اینکه از یک شرکت محلی یا ملی استفاده می کنید، تعداد پنجره هایی که می خواهید نصب کنید و نوع پنجره و قاب، هزینه ها متفاوت است.

  قبل از اینکه به شرکت های پنجره دوجداره نزدیک شوید: آنچه باید انجام دهید

  قبل از اینکه به هر شرکت پنجره دوجداره نزدیک شوید، مطمئن شوید که ایده خوبی از آنچه می خواهید دارید. اطلاعات بهتری خواهید داشت و کنترل بیشتری خواهید داشت، بعلاوه هر نقل قولی می تواند بیشتر با نیازهای خاص شما مطابقت داشته باشد، بنابراین تصور بهتری از هزینه دریافت خواهید کرد.

  نمایشگاه‌های تجاری یا نمایشگاه‌های خانگی محل خوبی برای شروع هستند. شما می توانید طیف وسیعی از پنجره ها و درهای دوجداره را در یک مکان مشاهده کنید.

  به خانه های منطقه خود نیز نگاه کنید. املاک مشابه چه نوع پنجره هایی دارند؟ آیا نوعی وجود دارد که در خیابان شما رایج باشد؟ در برخی مواقع ممکن است بخواهید خانه خود را بفروشید، بنابراین مطمئن شوید که سبکی که انتخاب می کنید خریداران بالقوه را به تعویق نمی اندازد.

  انتخاب پنجره دوجداره مناسب

  پیدا کردن یک شرکت معتبر پنجره دوجداره

   

  هنگام خرید پنجره دوجداره چند گزینه وجود دارد. می توانید استفاده کنید:

  • یک شرکت معروف و شناخته شده پنجره، مانند  تکویندوز یا ….
  • یک مارک معروف پروفیل، مانند ویستابست وین تک یا آکپا.
  • یک شرکت مستقل پنجره دوجداره در منطقه شما؛
  • سازنده یا کارگاه تولیدی مستقل 

  اگر در حال انجام یک بازسازی خانه هستید، مانند ساختن داخلی یا تبدیل زیربنای خود، به احتمال زیاد به سراغ آخرین گزینه بروید. اگر قبلاً روی یک پروژه ساختمانی کار می کنید، سازنده شما ممکن است بتواند پنجره های دوجداره را برای شما سازماندهی کرده و بخرد، احتمالاً با قیمت تجاری.

  برای شرکت های پنجره  دوجداره، بالاترین امتیاز مشتری در نظرسنجی ما 76٪ بود. کمترین رتبه یک نام تجاری بزرگ با 66٪ بود.* همچنین نشان می‌دهیم که چگونه شرکت‌های مستقل و محلی در بخش شرکت‌های مستقل پنجره های دو جداره با نام‌های معروف مقایسه می‌شوند.

  یکی از مشتریان یک شرکت مستقل گفت:

  من از یک تامین کننده محلی دوستانه استفاده کردم که بسیار مفید بود، می توانست محصولاتی را که می خواستم با قیمت مناسب ارائه دهد و مهمتر از همه، می دانستم که اگر مشکلی پیش آمد می توانم به راحتی در آینده با آنها تماس بگیرم.

  در کنار شرکت های معروف، با مشتریان شش برند دیگر از جمله پنجره‌ها و درب‌های تولیدی نیز صحبت کردیم. می‌توانید همه رتبه‌بندی‌ها را، هم به طور کلی و هم برای عوامل مهم فروش و نصب، در بررسی‌های شرکت شیشه‌های دوجداره ما مقایسه کنید . 

   

  انتخاب شرکت پنجره دوجداره

   

  رایج ترین دلیلی که مشتریان برای انتخاب شرکت پنجره دوجداره خود ارائه کردند این بود که سختگیرانه یا ترسناک نبود. شهرت خوب یک عامل مهم در همه شرکت‌ها در نظرسنجی ما بود.

  محلی بودن همچنین برای کسانی که یک شرکت مستقل را انتخاب می کردند مهم بود، در حالی که ارائه تخفیف برای مشتریان بزرگترین مارک های پنجره دوجداره عامل بزرگ تری بود.

  دریابید که آیا باید از یک شرکت جداره دوجداره مستقل استفاده کنید یا به خواندن نکاتی ادامه دهید تا به شما کمک کند تخفیف واقعی دریافت کنید.

   

  نکات برتر انتخاب از پنجره های دوجداره

   

  ما با شرکت‌های مستقل پنجره های دوجداره از سراسر ایران صحبت کرده‌ایم تا در مورد چگونگی پیدا کردن بهترین شرکت و اجتناب از شرکت‌های پنجره های دوجداره بی‌وجدان اطلاعاتی کسب کنیم.

   

  تحقیقات پیشینه خود را در مورد شرکت انجام دهید

   

  نکات برتر خرید پنجره دوجداره

   

  برای بسیاری از مردم، یکی از دلایل کلیدی انتخاب شرکت این بود که شهرت خوبی داشت. 

  ما توصیه می کنیم از شرکتی استفاده کنید که 10 سال یا بیشتر از آن می گذرد – می توانید برای پیدا کردن این موضوع از پنجره ایرانیان استفاده کنید. این همچنین به شما می گوید که آیا در وضعیت مالی سالمی قرار دارد، بنابراین کمتر احتمال دارد که در نیمه کار از بین برود. 

  بررسی کنید که آیا صاحبان آن نام شرکت را تغییر داده اند یا در هر نقطه ای منحل شده است. اگر چنین است، می تواند نشانه ای از ناپایدار بودن یا نبودن یک شرکت معتبر باشد.

  همچنین لازم است با دوستان و همسایه هایی که اخیراً پنجره دوجداره نصب کرده اند صحبت کنید، به خصوص اگر دارای ویژگی های مشابه باشند.

   

  کارهای قبلی را بررسی کنید

  بخواهید نمونه های واقعی کارهای قبلی را ببینید. فقط به توصیفات موجود در وب سایت شرکت یا بروشورها تکیه نکنید. 

  در صورت امکان با مشتریانش در مورد تجربیاتشان صحبت کنید و به جای تماشای عکس، خودتان به دیدن کار بروید.

  پروژه پنجره دوجداره آلومینیومی تهرانسر تهران
  پروژه پنجره دوجداره آلومینیومی تهرانسر تهران

  تعدادی استعلام  قیمت دریافت کنید

  در نظرسنجی ما، 36٪ از مردم گفتند که فقط یک شرکت پنجره دوجداره را در نظر گرفته اند.

  توصیه نمی کنیم فقط به یک استعلام قیمت تکیه کنید – اگر می توانید حداقل سه پیشنهاد دریافت کنید. این به شما درک بهتری از قیمت معقول می دهد. همچنین به شما احساسی نسبت به رویکردهای شرکت‌های مختلف می‌دهد تا به شما کمک کند آنچه را که با آن راحت‌تر هستید پیدا کنید.

  من از حدود شش یا هفت شرکت مختلف استعلام قیمت دریافت کردم. قیمت ها به شدت متفاوت بود. محصولات ارائه شده بسیار شبیه به نظر می رسید.

  ما همچنین پیشنهاد می کنیم در هنگام دریافت پیشنهاد یا بازدید از نمایشگاه، درباره مزایای تکنولوژیکی سیستم های مختلف بحث کنید. به این ترتیب، می توانید ببینید که شرکت یا معامله گر چقدر آگاه و حرفه ای به نظر می رسد. 

  یکی از صاحب خانه ها گفت:

  ما با چندین شرکت صحبت کردیم و قیمت ها را به دست آوردیم. این تصمیم بر اساس برداشت شکل گرفته و پاسخ آنها به سوالات ما گرفته شد.

  به خاطر داشته باشید که اگر با یک معامله گر در محل موافقت کنید، پس از خروج از خانه شما حق فسخ را نخواهید داشت. شما می توانید در بخش پروژه های پنجره دوجداره ما در مورد این اطلاعات بیشتر بیابید .

  جزئیات تماس و در دسترس بودن آنها را بررسی کنید

  تاجران بزرگ به ندرت فوراً در دسترس هستند، بنابراین اگر یک دفتر خاطرات کاملاً واضح داشته باشد، این می تواند نشانه بدی باشد. همچنین ارزش بررسی اطلاعات تماس و مدارک آنها را دارد. آنها باید آزادانه شماره تلفن خود (ترجیحا تلفن ثابت و تلفن همراه)، آدرس کامل شرکت و ایمیل خود را بدهند.

  از تماس گیرنده سرد استفاده نکنید

  گاهی اوقات شرکت های پنجره دوجداره از تماس سرد به عنوان یک تاکتیک فروش استفاده می کنند و این اغلب نشانه یک شرکت غیر قابل اعتماد است.

  البته، همه معامله‌گران یا شرکت‌هایی که در خانه شما را می‌کوبند یا با شما تماس می‌گیرند، کلاهبردار نیستند. اما ما توصیه می‌کنیم این افراد را دور برگردانید – شما هیچ ایده‌ای در مورد کیفیت کار آنها یا اینکه آیا آنها قیمت مناسبی را ارائه می‌دهند نخواهید داشت. 

  راهنمای جامع خرید پنجره دوجداره

  اگر با پیشنهادی وسوسه شدید، بدون اینکه با چیزی موافقت کنید، جزئیات معامله گر را بگیرید. سپس، در زمان خود، درباره شرکت تحقیق کنید و چند استعلام یا مشاوره دریافت کنید.

  از شرکت های ثبت شده معتبر استفاده کنید

  یک نصاب پنجره دوجداره را انتخاب کنید که با یک طرح افراد صالح ثبت شده باشد،عضویت به این معنی است که شرکت ها می توانند خود گواهی دهند که کار آنها با مقررات ساختمان مطابقت دارد. 

  همچنین به این معنی است که اگر کار مطابقت نداشته باشد یا شرکت از کار بیفتد، تحت پوشش ضمانت بیمه ای قرار می گیرد.

  گارانتی بیمه ای توسط شرکت پنجره دوجداره صادر می شود. این بدان معناست که ضمانتی که آنها برای نصب شما می دهند (که می تواند برای مثال 10 سال طول بکشد) توسط بیمه گر رعایت می شود اگر مشکلی وجود داشته باشد و متوجه شوید که شرکت از کار افتاده است.

  در ایران، پنجره های جدید و جایگزین باید سطح معینی از بهره وری انرژی را داشته باشند. برای اینکه پنجره شما با این مقررات مطابقت داشته باشد، باید گواهی دریافت کنید. نصابی که با یکی از طرح های خود گواهی ثبت نام کرده است، این گواهی را برای شما صادر می کند – در غیر این صورت، شورای محلی شما باید بیاید و کار را بررسی کند.

  از شرایط پرداخت و بیمه مطلع شوید

  قبل از اینکه با هر کاری موافقت کنید، از شرکت در مورد بیمه سوال کنید. مثلاً اگر تصادفاً به پنجره شما آسیب وارد شود، چه اتفاقی می‌افتد؟

  همچنین باید قبل از شروع هر کاری، با برنامه ای از پرداخت ها موافقت کنید. این باید به صورت مکتوب در قرارداد باشد. غیرعادی نیست که از شما اقساط اولیه درخواست شود، به خصوص اگر کار بزرگی باشد.

   

  پنجره دوجداره

  استعلام قیمت پنجره دوجداره و تاکتیک های فروش 

  عدم احساس فشار یا ترس یکی از مهمترین فاکتورهای صاحبان خانه در هنگام انتخاب یک شرکت پنجره دوجداره بود. حدود 52 درصد گفتند که این دلیلی بود که آنها شرکتی را که انتخاب کردند، دومین دلیل متداول پس از نزدیکی محل کارشان بود.

  این یک دلیل به خصوص برای مشتریان برندهای مستقل بود (63٪ به آن اشاره کردند)، اگرچه برای کسانی که یک نام تجاری بزرگ را انتخاب کردند، کمتر کلیدی بود (به عنوان مثال، تنها 22٪ از مشتریان  گفتند که این عاملی در تصمیم آنها بود).

  ما همچنین در مورد مواردی شنیده‌ایم که فروشندگان پنجره دوجداره قیمت بالایی را برای شروع استعلام قیمت کرده‌اند و سپس آن را در طول بازدید از فروش خود رها کرده‌اند تا شما را تشویق کنند که در محل امضا کنید. 

  یک نفر گفت:

  ما حداقل سه شرکت داشتیم تا به ما قیمت بدهند. یکی را دور انداختیم زیرا نماینده فروش ساعت‌ها در خانه ماند و مدام قیمت را کاهش داد تا ما را به امضای عصر همان روز ببرد.

  یک چهارم افرادی که بیش از یک برند پنجره دوجداره را در نظر گرفتند، گفتند که به آنها تخفیفی در محل ارائه شده است که تنها در صورتی معتبر است که فوراً یا در همان روز توسط شرکتی که در نهایت از آن خرید نکرده باشند، آن را بپذیرند. .

   

  به نظر می‌رسد این روش در کل صنعت درب و پنجره دوجداره باشد

   

  ، زیرا مشتریان شرکت‌های بزرگی که بررسی کرده‌ایم گزارش داده‌اند که این اتفاق برای آنها افتاده است.

  فقط 37 درصد از مردم به ما گفتند که سعی کردند با شرکت پنجره دوجداره انتخابی خود مذاکره کنند، اما بسیاری متوجه شدند که قیمت آنها در طول مذاکره هزاران تومان کاهش یافته است، بنابراین همیشه ارزش چانه زدن را دارد.

  کسانی که برندهای بزرگ را انتخاب کردند بیشترین احتمال را برای مذاکره داشتند – برای مثال، 71٪ گفتند که با شرکت های  بزرگ مذاکره کردند، در مقایسه با 26٪ از مشتریان شرکت های مستقل.

  مردم همچنین به ما گفتند که در تصمیم گیری عجله داریم، در نظرسنجی ما این یکی از شایع ترین مشکلات گزارش شده در خرید پنجره دوجداره بود. از دیگر مسائل رایج کمبود اطلاعات محصول و عدم دریافت  گارانتی بود. 

  مهم است که زمان لازم را برای تصمیم گیری مالی بزرگ اختصاص دهید تا از انتخاب شرکت خود مطمئن باشید و از قیمت آن راحت باشید.

  در خرید پنجره دوجداره به دنبال چه چیزی باشیم؟

  در قرارداد پنجره دوجداره به دنبال چه چیزی باشم؟

   

  هنگامی که شرکتی را انتخاب کردید، قانوناً موظف است اطلاعات خاصی را به صورت کتبی در اختیار شما قرار دهد، از جمله شرح کالا/خدمات مورد توافق، قیمت کل (شامل هزینه‌های اضافی شناخته شده در ابتدا)، زمان ارائه و حقوق شما برای لغو – که باید به همه آنها پایبند باشد.

  با این حال، در برخی شرایط، شرکت ملزم به ارائه جزئیات زیادی نیست و شما حق لغو نخواهید داشت. این امر در صورتی اعمال می‌شود که از پنجره های دوجداره ساخته شده استفاده می‌کنید، یا اگر یک «قرارداد در محل» منعقد کنید – که شامل مواردی است که یک تاجر در خانه‌تان درباره قرارداد با شما صحبت کرده است، اما شما موافقت می‌کنید که این قرارداد را منعقد کنید. چند وقت بعد. 

  آنچه شرکت به شما ارائه می دهد هنوز از نظر قانونی الزام آور است، بنابراین تا آنجا که ممکن است درخواست کنید. قرارداد خود را برای موارد زیر بررسی کنید یا از شرکت بپرسید:

  • اگر کار دیرتر باشد جریمه دارد؟
  • آیا آب و هوای بد طولانی مدت روی شغل تأثیر می گذارد؟
  • چه موادی استفاده خواهد شد و چه کسی آنها را تامین خواهد کرد؟
  • آیا از نیروی کار برون سپاری استفاده خواهید کرد؟
  • اگر هر یک از کارها از استاندارد رضایت بخشی برخوردار نباشد چه اتفاقی می افتد؟

  اگر از پاسخ های ارائه شده ناراضی هستید، بهتر است شخص دیگری را استخدام کنید. 

   

  آیا باید به شرکت بیمه خانه خود در مورد درب های دوجداره جدید بگویم؟

   

  شما باید هر گونه تغییر در ساختار، قابلیت سکونت، امنیت یا ارزش خانه خود را به بیمه گر خود اطلاع دهید. برای مثال، افزودن درها یا پنجره های جدید ممکن است به ایمن تر کردن خانه شما کمک کند. تغییراتی مانند این ممکن است بر حق بیمه ساختمان ها و محتویات شما تأثیر بگذارد .

  با این حال، لازم نیست به بیمه گر خود در مورد تغییرات جزئی یا زیبایی اطلاع دهید.

   

   نصب پنجره دوجداره استاندارد

   

  نصب پنجره دوجداره خود می تواند باعث صرفه جویی در هزینه شود، به شرطی که بدانید در حال انجام چه کاری هستید. 

  فقط 1٪ از مشتریان در نظرسنجی ما گفتند که خودشان پنجره دوجداره خود را نصب کرده اند. اکثریت قریب به اتفاق آنها گفتند که خود را با اعتماد به نفس و تجربه در اکثر کارهای فنی می دانند و برخی قبلاً پنجره دوجداره نصب کرده اند. با این حال، یک زن و شوهر کار را دشوار می یافتند.

  در صورت امکان آن را به طور حرفه ای اندازه گیری کنید، زیرا تامین کننده هیچ مسئولیتی در ساخت پنجره های اندازه گیری شما ندارد. پنجره‌های بزرگ‌تر برای مانور و نصب بسیار سنگین هستند، زیرا آنها به صورت واحدهای کاملاً روکش ساخته می‌شدند. حواستان به این باشد!

  یکی از دوستان نصب کننده یک شرکت معروف است، بنابراین من مغز او را انتخاب کردم و دو روز با او کار کردم. من قویاً به هر کسی که قصد نصب فنی را دارد توصیه می کنم که یک نصب کننده حرفه ای را تحت الشعاع قرار دهد.

  فقط در صورتی به نصب خود بپردازید که مطمئن باشید می‌توانید کار را با خیال راحت انجام دهید. 

   

  تحقیق پنجره دوجداره ما

   

  *در بهمن 1401، از 3409 نفر در مورد تجربیات آنها در مورد خرید پنجره دوجداره و همچنین شرکتی که در 10 سال گذشته پنجره‌ها و/یا درهای دوجداره را از آن خریده‌اند و نصب کرده‌اند، جویا شدیم. 

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  راهنمای خرید پنجره دوجداره
  ارسال نظر

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.